Materialenlijst afl. 19

Tuin 🌳

Bestrating van Gardenlux Designo Kleur: Mosaic Terra https://www.gardenlux.nl/s/designo-60x60x3cm-mosaic-terra Sierbetonklinker Drive Kleur: Nature Bruin Genuanceerd https://www.gardenlux.nl/s/sierbetonklinker-drive   Classico Block Kleur: Mosselkalk https://www.gardenlux.nl/s/classico-block   Kunstgras relax Grass https://www.gardenlux.nl/s/kunstgras-relax-grass-4mtr-breed-poolhoogte   Kunstgras Drukverdelend Onderdoek https://www.gardenlux.nl/s/kunstgras-drukverdelend-onderdoek   Kwartszand https://www.gardenlux.nl/s/kwartszand-05-10mm-per-zak-900204.html   Cortenstaal U-Profiel 50 opsluitband https://www.gardenlux.nl/s/cortenstaal-u-profiel-50-opsluitband   Opsluitband Grijs https://www.gardenlux.nl/s/opsluitband   Tuinmeubelen van Kees Smit Tuinmeubelen Rough-Y Dining tuintafel https://www.keessmit.nl/rough-y-dining-tuintafel-150cm-h-75cm-110222.html   Hartman Sophie Element dining tuinstoel https://www.keessmit.nl/hartman-sophie-element-dining-tuinstoel-112617.html   Pergula Framewerk van NuBuiten.nl www.nubuiten.nl   Tuinslang Gardena https://www.gardena.com/nl/producten/bewateren   Plantenpotten van Capi https://capi-euro.com   Container van UMIA https://umia.nl   Doppen van Nocciolo https://www.nocciolo.nl/hazelnootdoppen-en-abrikozenpitten/   Luxform USB Rechargeable Tripolis https://www.luxformglobal.com/nl/producten/batterij/usb-rechargeable-tripolis/

Interieur🖼

Coco Maison Sierkussens Roan https://www.cocomaison.nl/cm/woontextiel/sierkussens/roan-kussen-45x45cm-50098mcl/ https://www.cocomaison.nl/cm/woontextiel/sierkussens/roan-kussen-50x35cm-50097mcl/ Erva https://www.cocomaison.nl/cm/woontextiel/sierkussens/erva-kussen-45x45cm-50291bei/ Scott https://www.cocomaison.nl/cm/woontextiel/sierkussens/timeless-scott-kussen-dia-25cm-48164ant/#variation=48164GEE Plaid https://www.cocomaison.nl/cm/woontextiel/plaids/timeless-evie-plaid-130x160cm-47564ant/#variation=47564OLI Vaas Nora https://www.cocomaison.nl/cm/woonaccessoires/vazen/nora-vaas-h25-5cm-50065mcl/ https://www.cocomaison.nl/cm/woonaccessoires/vazen/nora-vaas-h57-5cm-50066mcl/ Vaas Diego https://www.cocomaison.nl/cm/woonaccessoires/vazen/diego-vaas-h75cm-50213bru/ https://www.cocomaison.nl/cm/woonaccessoires/vazen/diego-vaas-h45cm-50214bru/ Kandelaar Nora https://www.cocomaison.nl/cm/woonaccessoires/kaarsenhouders/nora-kandelaar-h15cm-50067mcl/ Kandelaar Lizzy https://www.cocomaison.nl/cm/woonaccessoires/kaarsenhouders/lizzy-kandelaar-roze https://www.cocomaison.nl/cm/woonaccessoires/kaarsenhouders/lizzy-kandelaar-bruin https://www.cocomaison.nl/cm/woonaccessoires/kaarsenhouders/lizzy-kandelaar-oranje https://www.cocomaison.nl/cm/woonaccessoires/kaarsenhouders/lizzy-kandelaar-beige https://www.cocomaison.nl/cm/woonaccessoires/kaarsenhouders/lizzy-kandelaar-geel   Coins set van 3 potten https://www.cocomaison.nl/cm/woonaccessoires/potten-en-bloempotten/coins Flower poef Kleur: Roze https://www.cocomaison.nl/cm/kleinmeubelen/poefs-en-krukken/flower-poef-h45cm-46576blw/#variation=46576ROZ   Starfurn
Tv meubel Madison
  Salontafel marmer https://www.starfurn.nl/product/bijzettafel-essy-large-wit-marmer-45-cm/   Salontafel marmer https://www.starfurn.nl/product/bijzettafel-essy-small-wit-marmer-38-cm/   Vloerkleed van Volero Kindervloerkleed wild panter naturel https://www.volero.nl/kindervloerkleed-wild-panter-naturel.html?id=243103598   Hoogpolig rond comfy groen https://www.volero.nl/rond-hoogpolig-vloerkleed-comfy-groen.html?id=258014131&scrollPos=311   Verf van Fitex Tuscan red 140 muurverf https://www.littlegreene.nl/tuscan-red  Trancery muurverf https://www.littlegreene.nl/tracery-ii   Ophangsysteem van Stas Houten rails https://www.stas.nl/products/stas-riva-houten-rail   Behang van Eijffinger Museum kleur: 307403

https://www.eijffinger.com/museum-307403?utm_source=degrotetuinverbouwing&utm_medium=referral_barter&utm_campaign=tv&utm_id=2024-01-307403&utm_term=Museum&utm_content=vermelding+website

Kleur je leven 💐

DCM Vivimus https://dcm-info.nl/hobby/producten/potgrond Rietenmanden Verkrijgbaar bij diverse tuincentra Parasol van Cape Umbrellas https://capeumbrellas.nl/  

 

Rob’s droomtuin

DE GROTE TUINVERBOUWING IS ELKE ZATERDAG OM 17:00 UUR TE ZIEN OP SBS6.

Meedoen?

GEEF JE OP VOOR

DE TUIN MAKE-OVER

Meld je aan voor

Kleur je leven

DE HERHALING IS ELKE ZONDAG TE ZIEN OM 10:30 UUR.