Materialenlijst afl. 20

Interieur🖼

Lichtbronnen https://www.straluma.nl/lampen/calex/calex-xxl-paris-lichtbron-gold-4w-e27.html https://www.straluma.nl/lampen/calex/calex-vienna-lichtbron-gold-4w-e27.html https://www.straluma.nl/lampen/calex/calex-organic-led-lamp-gold-e27.html https://www.straluma.nl/lampen/calex/calex-organic-led-lamp-gold-e27.html https://www.straluma.nl/accessoiregroepen/e27-overig/calex-3-8w-e27-buis-300mm-2100k-dimb.html https://www.straluma.nl/accessoiregroepen/e14-overig/calex-led-kogellamp-p45-goud-dimbaar.html Inbetween vitrage Mykonos van Voordeelgordijnen Kleur: Zand https://www.voordeelgordijnen.nl/inbetweens-vitrages/inbetween-mykonos-5381-zand-14/   Wandpaneel Pisa van XXL DIRECT Kleur: roest turquoise https://www.xxldirect.nl/wandpaneel-pisa-roest-turquoise-dikte-4-mm-gratis-op-maat-gezaagd.html?sqr=wandpaneel%20pisa%20   Schilderij van Schilderijenshop Gold Woman with Flowers https://www.schilderijenshop.com/gold-woman-with-flowers-op-glas-70×100-gth130 Buddha https://www.schilderijenshop.com/schilderij-boeddha-90×120-ilxe2589   Raamdecoratie Splendid Pliss van KeJe https://www.keje.nl/raamdecoratie/splendid-pliss   Radiotorombouw van Sentimo Kleur: Rusty Steel https://www.sentimo.com/nl/producten/radiatorombouw/the-original/configurator/   Wandhaard Nova van Xaralyn Kleur: Betonlook https://www.xaralyn.com/shop/nova-1591?category=5#attr=54,53   Ophangsysteem van Stas https://www.stas.nl/products/stas-cliprail-pro https://www.stas.nl/products/stas-coloured-magnet-set   Verf van Fitex Pleat https://www.littlegreene.nl/pleat   Middle Buff https://www.littlegreene.nl/middle-buff   Linen Wash https://www.littlegreene.nl/linen-wash   Kaarsen van Yankee Candle https://www.yankeecandle.com/   Opslagbox van Opslagbakkie  https://www.opslagbakkie.nl Huisparfum van Lampe Berger https://www.maison-berger.nl   Klussers van VLOK

https://vlok-erkend.nl

Kleur je leven 💐

Rietenmanden Verkrijgbaar bij diverse tuincentra Parasol van Cape Umbrellas www.capembrellas.nl   Verlichting van Luxform Solar Wicker Table Light https://www.luxformglobal.com/nl/producten/solar/solar-wicker-table-light-o16/   Plantenpotten van Capi https://capi-euro.com   DCM Potgrond https://dcm-info.nl/hobby/producten/potgrond   Groen-Kalk https://dcm-info.nl/hobby/producten/kalk/dcm-groen-kalk  

Rob’s droomtuin

DE GROTE TUINVERBOUWING IS ELKE ZATERDAG OM 17:00 UUR TE ZIEN OP SBS6.

Meedoen?

GEEF JE OP VOOR

DE TUIN MAKE-OVER

Meld je aan voor

Kleur je leven

DE HERHALING IS ELKE ZONDAG TE ZIEN OM 10:30 UUR.