Materialenlijst afl. 25

Tuin ūüĆ≥

Overkapping van Nubuiten¬† https://nubuiten.nl/westwood-douglas-kapschuur-deluxe-750-x-400-cm‚Äč‚Äč Luxaform Tuinverlichting¬†¬† Solar Maspalomas Spike https://www.luxformglobal.com/nl/producten/solar/solar-maspalomas-spike/¬† Solar Maspalomas Table https://www.luxformglobal.com/nl/producten/solar/solar-maspalomas-table/¬† Tegels van Gardenlux¬†¬† https://www.gardenlux.nl/¬† Lijngoot van ACO¬† https://www.aco.nl/   Opslagbox van Opslagbakkie¬†¬† https://www.opslagbakkie.nl¬† Container van UMIA¬†¬† https://umia.nl¬†

Kees Smit Tuinmeubelen  Loungeset Intenso Leone/Milano   https://www.keessmit.nl/intenso-leone-milano-stoel-bank-loungeset-4-delig-117496.html    Dining tuinset  Manifesto Matese/Menzano  https://www.keessmit.nl/manifesto-matese-menzano-160cm-dining-tuinset-5-delig-117559.html  Klussers van VLOK   https://vlok-erkend.nl 

Rob’s droomtuin

Klimop (Hedera helix), Mobilane Kant & Klaar Haag  https://mobilane.com/nl/producten/mobilane-kant-klaar-haag/    Arm & Hammer Baking Soda   https://www.armandhammer.com/ 

Kleur je leven ūüíź

Cortentstalen plantenbak van Gardensofsteel  https://gardenofsteel.shop/product/plantenbak-met-bodem/    Parasol van Cape Umbrellas   https://capeumbrellas.nl/    Plantenpotten van Capi  https://capi-euro.com    DCM Potgrond   https://dcm-info.nl/hobby/producten/potgrond  Vegan Vloeibare Plantenvoeding  https://dcm-info.nl/hobby/producten/Vegan-Vloeibare-Plantenvoeding     Accu reiniger van Gardena  https://www.gardena.com/nl/producten/grond-en-bodem/schoonmaakgereedschap/accu-reiniger-aquaclean-set/970489101.html 

Interieur ūüĖľ

Stretching beeld¬†¬† https://www.cocomaison.nl/cm/woonaccessoires/beelden/stretching-beeld-h19cm-zwart-50161-zwa/¬† Kandelaren¬† Oyster¬†¬† https://www.cocomaison.nl/cm/woonaccessoires/kaarsenhouders/oyster-kandelaar-h15cm-cremekleurig-48356-cre/¬† Linde¬† https://www.cocomaison.nl/cm/woonaccessoires/beelden/linde-beeld-h25cm-blauw-48328-blw/¬† Schilderijenshop¬†¬† Muurobject bloemen¬†¬† https://www.schilderijenshop.com/muurobject-bloemen-65×100-jg5485¬† Keje¬† Splendid Lamella¬† Kleur: zwart RAL9005¬† https://www.keje.nl/raamdecoratie/lamella¬†   Voordeelgordijnen¬† Houten Jaloezie√ęn¬†¬† Kleur: Trend Zwart¬†¬† https://www.voordeelgordijnen.nl/houten-jaloezieen/houten-jaloezieen-trend-zwart/¬† ¬† Gordijn Julia Zand¬† Kleur: 04¬†¬† https://www.voordeelgordijnen.nl/gordijnen/julia-zand-04/¬† ¬† Wandpaneel Catania van XXL Direct¬† Kleur: creme beige, mat¬†¬† https://www.xxldirect.nl/wandpaneel-catania-creme-beige-dikte-4-mm-gratis-op-maat-gezaagd.html?sqr=Catania%20cre¬†

  Eijffinger behang¬† Kleur: Canvas 313536¬† https://www.eijffinger.com/canvas-313536?utm_source=tv&utm_medium=referral_barter&utm_campaign=degrotehuisverbouwing&utm_id=2024-03-313536&utm_term=canvas&utm_content=vermelding+website¬† Volero¬†¬† Rond berber vloerkleed¬†¬† Kleur: Aicha beige¬†¬† https://www.volero.nl/rond-berber-vloerkleed-aicha-beige.html¬† ¬† ‚Äč‚Äč‚ÄčFitex¬† Kleur: Rolling Fog light¬†¬† ¬† Lampe Berger¬† https://www.maison-berger.nl¬† ¬† Stas¬†¬† Cliprail pro + installatie kit¬†¬† https://www.stas.nl/products/stas-cliprail-pro¬† ¬† Woodwick Kaarsen van Yankee Candle¬†¬† https://woodwick.yankeecandle.com/¬† Kleuren: turquoise en taupe¬†¬† ¬† Plantenpotten¬† https://www.capi-europe.com/¬† Kleuren: taupe en zwart¬†¬† ¬† Ambachtscr√©me¬† https://ambachtscreme.nl/ambachtscreme/¬† Starfurn¬† Vakkenkast XL Madison Kleur: zwart¬† https://www.starfurn.nl/product/vakkenkast-xl-madison-135-cm/ ¬† Tv-meubel Omaha¬† Kleur: zwart¬† https://www.starfurn.nl/product/tv-meubel-omaha-black-180-cm/ ¬† Salontafel Ohio¬† Materiaal: Massief mangohout¬†

https://www.starfurn.nl/product/salontafel-ohio-set-van-3/

DE GROTE TUINVERBOUWING IS ELKE ZATERDAG OM 17:00 UUR TE ZIEN OP SBS6.

Meedoen?

GEEF JE OP VOOR

DE TUIN MAKE-OVER

Meld je aan voor

Kleur je leven

DE HERHALING IS ELKE ZONDAG TE ZIEN OM 10:30 UUR.